Dostukların bitmediği yer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lafta Ölçü Bilmeyen, Edebsizlikte Sınır Tanımaz.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 38 kişi Cuma Tem. 28, 2017 9:18 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
selin
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Vote_lcapKadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Voting_barKadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Vote_rcap 
YaralıKalbim
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Vote_lcapKadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Voting_barKadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Vote_rcap 
@ARDA@
ValiBey
Aykız
Gizemli
Almina
TiRY@KiNiM
BiLgiN
En son konular
» Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Icon_minitimePaz Eyl. 29, 2013 1:24 am tarafından @ARDA@

» Kalbimizdeki ne ise, biz oyuz aslında…
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Icon_minitimePaz Eyl. 29, 2013 1:21 am tarafından @ARDA@

» Herşeyi bilmek iyi mi?
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Icon_minitimePaz Eyl. 29, 2013 1:18 am tarafından @ARDA@

» Haram Olan Şeyler İle Tedâvî Ve Şifâ Olur mu
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Icon_minitimePaz Eyl. 29, 2013 1:16 am tarafından @ARDA@

» Bir İtirazın Varsa Dışa Vur
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Icon_minitimePaz Eyl. 29, 2013 1:13 am tarafından @ARDA@

» İnşirah Suresi 5 ve 6. Ayet
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Icon_minitimePaz Eyl. 29, 2013 1:11 am tarafından @ARDA@

» Kalem Suresi 1.Ayet - Resimli
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Icon_minitimePaz Eyl. 29, 2013 1:10 am tarafından @ARDA@

» Kul hakları
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Icon_minitimePaz Eyl. 29, 2013 1:09 am tarafından @ARDA@

» Kalbinizdeki Niyetlerinize Bakarım
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Icon_minitimePaz Eyl. 29, 2013 1:06 am tarafından @ARDA@

» KURAN'I KERİM TÜM SURELER MP3 DOWNLOAD
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Icon_minitimePaz Eyl. 29, 2013 1:03 am tarafından @ARDA@

» Kur'an'da Geçen Peygamberler
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 28, 2013 11:25 pm tarafından Almina

» İman Duası
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 28, 2013 11:09 pm tarafından Almina

» İşyerinin Bereketi ve Rızık Genişliği için Dua
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 28, 2013 11:06 pm tarafından Almina

» Bir Demet Dua
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 28, 2013 11:04 pm tarafından Almina

» Medine’deki Son Hutbe
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 28, 2013 11:02 pm tarafından Almina

» Kur'ana Göre Yaratılış ve Evrim
Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 28, 2013 11:00 pm tarafından Almina

Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları

YazarMesaj
@ARDA@
Co AdminCo Admin
@ARDA@

Deliyim
Tecrübe Puanı : 70
Teşekkür : 0

Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Empty
MesajKonu: Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları   Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları Icon_minitimePaz Eyl. 29, 2013 1:24 am

“Ey Musa! Ben Kadir Gecesi’nde Arş’ı taşıyan meleklere, o gece dua edenlerin duasına amin demeleri için, ibadet etmemelerini emrederim. O gece dua edenlerin duasına icabet ederim. Yarattığım her şey; O gece filden sivrisineğe kadar, denizlerde, karalarda, nehirlerde, ağaçlarda, çöllerde, dağlarda, havada, semavât ve arzda, Arş-ı Âlâ’ dan yeryüzüne kadar her şey Kadir Gecesini ihyaya çalışanlar için mağfiret taleb ederler.”

Ey Musa! Ümmeti Muhammed’in ibadet için toplandığı hiçbir yere ben azâb ve ceza indirmem.

Ey Musa! Kıyamet günü bana yakın olmak istersen,

Kadir Gecesinde uyanık ol.

Ey Musa! Seninle meleklerime karşı iftihar etmemi istersen,

Kadir Gecesi’nde tesbih et

Ey Musa! Sana iyilik etmemi istersen,

Kadir Gecesi’nde anne ve babana iyilik ve merhamet et.

Ey Musa! Sana merhamet etmemi istersen,

Kadir Gecesi’nde zayıflara ve yoksullara merhamet et.

Ey Musa! Güneş, ay, yıldızlar ve bulutların senin için dua etmesini istersen,

Kadir Gecesi’nde güzel ahlâklı ol.

Ey Musa! Ölümünün kolay olmasını, kabrinin geniş olmasını istersen,

Kadir Gecesi’nde ilim öğren.

Ey Musa! Cehennemi ebediyen görmemek istersen,

Kadir Gecesi’nde istiğfar et.

Ey Musa! Selâmetle Cennet’e girmek istersen,

Kadir Gecesi’nde sadaka ver.

Ey Musa! Muhammed (A.S.)’ a arkadaş olmak istersen,

Kadir Gecesinde ona salât oku.

Ey Musa! Benim cemâlime bakmak istersen,

Kadir Gecesi’nde beni zikret.

Ey Musa! Açlık ve susuzluk gününde sana yiyecek vermemi istersen,

Kadir Gecesi’nde bir oruçluya iftar ettir.

Ey Musa! Kıyamet gününün korkularından seni korumamı istersen,

Kadir Gecesi’nde benim mescidlerimden birine yakın ol.

Ey Musa! Sırat üzerinden çakan şimşek gibi geçmek istersen,

Kadir Gecesi’nde hastaları ziyaret et, esirlere yardım et.

Ey Musa! Eğer mü’minler Kadir Gecesinde benim katımdaki ikramları bilmiş olsalardı;

sabaha kadar hem kendileri uyumazlar, hem de aile efradını uyutmazlardı.

Kadir Gecesine Özel Allah'ın Musa Aleyhisselama Buyurdukları
1 sayfadaki 1 sayfası